Projektowanie

Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji urządzeń do odnowy biologicznej, opierające się na własnym zespole kreatywnych projektantów. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu biur projektowych oferujemy usługi konsultingowo - projektowe dotyczące przestrzeni SPA. Przygotowujemy indywidualne koncepcje zagospodarowania pomieszczeń oraz ich wykończenia.
Wykonujemy również wszystkie wytyczne dla firm z branży elektrycznej, wod-kan i wentylacyjnej. Sugerujemy optymalne rozwiązania przy projektowaniu od podstaw jak również modyfikację istniejących projektów. Staramy się aby projektowane przez nas SPA były wyjątkowe, nowoczesne i spełniały wyrafinowane oczekiwania naszych klientów.
Strona w przebudowie, za utrudnienia przepraszamy.

Konsultujemy pomysły SPA i gotowe projekty SPA, pomagamy w ich tworzeniu, ustalamy i wrysowujemy wszystkie media, projektujemy przestrzenie SPA pod względem funkcji i ostatecznie montujemy wszystkie zaprojektowane urządzenia. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo następujące urządzenia i sprzęt do SPA: nowoczesne łaźnie parowe, oryginalne sauny fińskie, szwedzkie, parowe, ziołowe, infrared, oryginalne urządzenia Hammam i Rasul, ekskluzywne studnie lodowe, luksusowe groty solne i groty natryskowe, luksusowe natryski wrażeń, leżaki ceramiczne, profesjonalne słoneczne łąki. Na zamówienie wykonujemy również wyposażenie SPA typu Caldarium i Tepidarium. Są to urządzenia w znaczącym stopniu wpływające na prestiż każdego hotelu, ośrodka lub SPA.